Najdôveryhodnejší a najbezpečný spôsob ukladania kryptomén. Súkromné kľúče od adries sú uložené v pamäti Trezoru, narozdiel od online peňaženiek, čím máte prístup k svojím financiám LEN vy. Pri bežnom prevode meny zadáte čiastku, adresu príjemcu a potvrdíte heslom. Potvrdenie súkromným kľúčom prebieha mimo PC s niekoľkonásobným overením a len jednosmernou cestou.

Prečo si zaobstarať Trezor Bitcoin peňaženku?

  • Cenovo dostupný šifrovací trezor
  • Pripojenie cez micro USB
  • OLED displej 128 × 64 pix
  • Absolútna ochrana pred keyloggermi
  • Pohodlná a intuitívna obsluha
  • Možnosť zálohy – obnovenie dát v prípade straty

OBJEDNAŤ TERAZ

Maximálne bezpečný

Všetky informácie o transakcii sú zobrazované na displeji a ich potvrdzovanie vykonávate ručne iba vy, takže snahy hackerov o nepovolený softvérový zákrok sú nemožné. Inštalácia je jednoduchá a krok za krokom podľa návodu ju zvládne naozaj každý.

Inštalácia

  1. Po zapojení do PC stiahnete si stiahnete rozšírenie Trezor Bridge na ovládanie vašej peňaženky. Tento doplnok nájdete na https://wallet.trezor.io/.
  2. Po nainštalovaní reštartujete webový prehliadávač a znova prejdite na wallet.trezor.io, kde budete požiadaný o pripojenie Trezora k PC.
  3. Vykoná sa inštalácia operačného systému. Z bezpečnostých dôvodov sa nedáva operačný systém pri výrobe, aby bol vždy aktuálny.
  4. Následne sa pokračujte podľa inštrukcii na obrazovke. Vytvorite si PIN kód a prepíšete 24 bezpečnostných slov, ktoré slúžia na obnovu financií pri strate Trezoru. Dané zoznami sa odporúča dať do plastových sáčkov a skryť na dve rozdielne miesta.

Podporované kryptomeny

  • Bitcoin, Litecoin, DASH, Zcash, BCash, Ethereum (+20 ERC tokenov), Ethereum Classic, Namecoin, Dogecoin, NEM.
  • aktualizovaný zoznam podporovaných mien nájdete na stránkach výrobcu

Parametre a špecifikácia

Šírka: 30 mm
Výška: 60 mm
Dĺžka: 6 mm
Hmotnosť: 12 g

OBJEDNAŤ TERAZ

Pridaj komentár

MyCryptoChamp

Nová hra na Ethereum blockchain. Konkurencia CryptoKitties?

Hrať teraz!